home fotky napsali o vyprave Tři sestry
 
 

 

Naše osádka - stručné charakteristiky

Lou Fanánek Hagen

Zpěv - a doufám, že nemusím představovat. Jen uslintaný idiot by nevěděl, kdo je Fanánek. Duše večírků, kapely a jinak stavební inženýr. vyznačuje se tím, že nemá nohu a po desátém pivu rozum, ztrácí zábrany a vymýšlí šílené, ale skvělé texty. Po dvacátém ztrácí i soudnost a řve na večírcích ruské písně. k němu se většinou přidávám já, Sahula. Jinak je rodinný typ. Během zájezdu se snažil nakoupit dárky své velké rodině. Tedy pokud neseděl s námi někde v hospodě.


Ing. Magor

Basa, zpěv - V Praze generální manager souboru. Vlastním jménem Ing. Tomáš Doležal. Po celou dobu výpravy se neustále snažil sabotovat výlety návštěvou supermarketů, prodejen s CD, barů a hospod. Dá se říci, že to nikomu nevadilo a dařilo se mu to celkem úspěšně. Většinou inicializátor amerických večírků, které sám plánuje i v Praze. Koneckonců si v Praze pořídil několik vlastních hospod, včetně Kovárny.


Supice Veronika

Pandrhol (tahací harmonika) - jediná žena v souboru. Tak sebevědomá a otrlá, že to s námi v pohodě přežila. Ani moc nenakupovala.

 

 


František Sahula

Kytara, zpěv, šílený webmaster - Stálý host Tří sester, vyznačující se střídáním manželek, neustálým fotografováním, mluvením a láskou k pivu. Kupodivu jsem se během amerického výletu snažil co nejvíce vidět, ale možnost ochutnat všechna americká piva na půdě USA předsevzetí hatila. Ozdoba večírků - v USA jsem hlavně chtěl vyfotografovat medvěda, ale každý večer jsem se většinou sám medvědem stal. Kdyby medvěd přišel do baru nebo ne koncert, určitě bych ho zachytil svým objektivem. v USA jsem ukázal během koncertování pětkrát prdel, což je mým velkým koníčkem. Tedy jenom na pódiu.


Zdeňek Petr

Kytara - Decentní a slušný. Tedy po celou Ameriku, dokud se nedozvěděl telefonicky od manželky, že čekají miminko. Tak se rozradostnil, že se s Fanánkem jeden večer sťali Tequilou jako Mexikáni. Jeho největším přínosem po celé turné bylo, že si během koncertu v Yorkville vysypal na hlavu popelnici plnou sraček a poté se pokusil ukrást přímo z hlavy policistovi, který hlídal pódium, čepici. Ihned poté byl milován všemi motorkáři v publiku. Jinak chodil pořád po obchodech s kytarami.


Ronald

Kytara - Když nemá přítelkyni, dají mu skoro všechny slečny, neb je roztomilý, jak říká i má manželka. V USA hlavně prolézal obchody s hudebními nástroji.

 

 


Franta Vrána

Bubny - atomová Vrána, jak ríká Magor. v USA hlavně koukal po holkách. Ne, že by ho tedy pivo nezajímalo. Když byl čas, kupoval sportovní oblečení, neb je velký sportovec.

 

 


Jaroušek

Saxofon - Po celou dobu výpravy neustále balil holky. Nic jiného ho nezajímalo, zřejmě neexistuje lepší přírodní útvar, než ženská zadnice a prsa. Red Rocks ho prakticky nechávaly chladným, ale když viděl roštěnku s červenou hlavou, zjihl.

 


Mafuna

Road manager, zpěv - Nebalí holky, ale když je sbalí Vrána, tak mu je zabaví ve prospěch Krakonošova s.r.o. Člen nejprůbojnějšího, ale zároveň nejostřeji pijícího týmu cestovatelů "Sahula-Mafuna", kteří si už při druhém vstupu na palubu vysloužil "No Alcohol Flight". Jeho největším úspěchem výpryvy bylo, že ihned na Heathrow ztratil mobilní telefon a musel si ho vypůjčit, aby mohl řídít naši paradezantní jednotku. Budiž mu čest a sláva navěky věkův. Amen!


Pavel Satoranský (Saty)

Manager a právník (boháč a žrout, jak by ho označil magor na jídelním lístku Kovárny), V.I.P. doprovod výpravy - majitel nejen agentury Giordano, se kterou Sestry spolupracují. Samozřejmě, že také sportovec. Pořád chtěli hrát s Magorem tenis, ale nějak jim to nevycházelo. Buď pršelo, nebo nebyly k mání klíče od kurtu, popřípadě jsme všichni byli trošičku naplech.

 


Franta Kacafírek (řečený Káca)

Housle - Houslistická legenda naší republičky. Po celou dobu výpravy se neopil a fotil. Provázela ho jen lehká hladinka, neb je decentní.